021-28423345
کارشناس تلگرام:parsbit_sales

اخبار و مقالات


سال ۲۰۱۸ : سالی که بانک های مرکزی شروع به خرید ارزهای دیجیتال می‌کنند

سال ۲۰۱۸ : سالی که بانک های مرکزی شروع به خرید ارزهای دیجیتال می‌کنند

شت درهای بسته، بانک های مرکزی گروه جی 7 مدام در حال خرید و فروش ارزهایی مشترک، اوراق بهاداری که می‌توان در بازارها معامله‌شان کرد، SDRها (اوراقی که از جانب صندوق بین‌المللی پول برای معاملات میان کشورهای مختلف صادر می‌شود) و طلا هستند.

بیت کوین به مجلس رسید.

بیت کوین به مجلس رسید.

به گزارش گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، به نقل از خانه ملت، محمدرضا پورابراهیمی رییس کمیسیون اقتصادی مجلس به طرح بیت کوین (ارز الکترونیکی) اشاره کرد و اظهار کرد:
بیت کوین یک نوع ارز مجازی است و از طریق رمزگذاری، ابزاری برای مبادله است.

قراردادهای هوشمند در بیت کوین

قراردادهای هوشمند در بیت کوین

بیت‌کوین یک زوج اسکریپت در اختیار پرداخت‌کننده قرار می‌دهد که وقتی با هم اجرا شوند، چگونگی انتقال ارزش را نشان می‌دهند. این اسکریپت از پروفرما انعطاف‌پذیری بیش‌تری دارد زیرا این امکان وجود دارد که پرداخت‌کننده بتواند اسکریپت‌هایی بنویسد که شامل امضاهای متعدد باشد یا شرایط خاصی را به دریافت‌کننده تحمیل کند.

چرا قیمت بیت کوین خیلی آهسته به سمت ۵۰۰۰ دلار بالا میرود؟

چرا قیمت بیت کوین خیلی آهسته به سمت ۵۰۰۰ دلار بالا میرود؟

چین و کره جنوبی علیه ارزهای مجازی اقدام می کنند.
اخیرا کاهش شدید نرخ بیت کوین به دلیل اقدامات دولت چین جهت تحریم عرضه اولیه سکه (ICO) در این کشور می باشد. این دولت بر این مدعاست که مکانیزم های نوین جمع آوری از قبیل عرضه اولیه سکه (ICO) طبق قوانین داخلی این کشور غیر قانونی محسوب می شوند.

وزارت دادگستری ایالات متحده و بیت کوین

وزارت دادگستری ایالات متحده و بیت کوین

چندین سال بطول انجامید تا دست آنها به این پول برسد اما با وجود این هنوز تعداد ۲۰۰،۰۰۰ سکه ام تی گاکس(MT Gox) باقی مانده که در نتیجه ورشکستگی غیر قابل دست یابی هستند.
در هر حال این سکه های گاکس در بیت کوین باقی مانده اند در حالیکه سکه های این وزارتخانه تبدیل به پول کاغذی(fiat) شده اند که تعداد ۱۴۴،۳۳۶ بیت کوین تنها به مبلغ ۵۰ میلیون دلار با نرخ میانگین ۳۳۴ دلار به ازای هر بیت کوین بفروش رسید.

وبلاگ خبری پارس بیت
وبلاگ خبری پارس بیت به منظور درج و پوشش خبری حوزه بلاکچین و رمزارز با فاکتورهایی نظیر اخبار موثق و تحلیل های کارشناسی شده در پایان هر خبر به منظور درک بهتر اخبار و انتقال پیام های مهم به مخاطب این حوزه می باشد. تمیز دادن اطلاعات درست از غلط و پوشش اخبار موثق این حوزه از اولویت های وبلاگ خبری پارس بیت می باشد. همچنین طبقه بندی خبرها و آموزش ها و قرار دادن مقالات آموزشی مرجع از مزایای وبلاگ خبری پارس بیت است.
اطلاعات بیش‌تر