021-28423345
کارشناس تلگرام:parsbit_sales

اخبار و مقالات


شرکت TEPCO در بلاک چین سرمایه گذاری میکند

شرکت TEPCO در بلاک چین سرمایه گذاری میکند

شرکت برق توکیو (TEPCO) در بلاک چین سرمایه گذاری کرده است.طبق یک بیانیه مطبوعاتی که در روز جمعه منتشر شد، شرکت بزرگ برق ژاپنی اعلام کرد که در انتهای سال گذشته در راه اندازی U.K. سرمایه گذاری کرده است. دو شرکت می گویند که آنها قصد دارند استفاده از فن آوری اطراف توزیع انرژی را با هدف ایجاد یک زیرساخت کارآمد و قابل اعتماد توسعه دهند.

حباب ترکید! ارزش بیت کوین ۱۰،۰۰۰ دلار پایین آمد

حباب ترکید! ارزش بیت کوین ۱۰،۰۰۰ دلار پایین آمد

همانطور که میدانید ارزش بیت کوین در ماه های قبل و به صورت کاملا واضح در اواسط سال ۲۰۱۷ میلادی به صورت تمام وقت افزایشی ۱۹۵۰۰ دلاری داشته است. اما خبر بد برای سرمایه گذاران در این نوع ارز های دیجیتالی اینکه ارزش بیتکوین و سایر ارز های حاضر و قابل دسترس طی دیروز و  امروز ۴۸ درصد کاهش یافته است. به طور خلاصه ارزش بیت کوین ۱۰ هزار دلار پایین آمده است.

شرکت سازنده کامیون های Penske به بلاک چین پیوست

شرکت سازنده کامیون های Penske به بلاک چین پیوست

بر اساس یک بیانیه مطبوعاتی، هدف سازمان این است که با ایجاد برنامه های کاربردی برای زنجیره تامین و پروسه های تدارکات، ردیابی دارایی ها و حساب های معاملاتی، صنعت حمل و نقل را توسعه دهد. Penske در تاریخ 15 ژانویه، عضو شرکتی این اتحادیه شد.

بیت کوین و آزادی اقتصادی

بیت کوین و آزادی اقتصادی

مطالعات بسیاری در مورد آزادی اقتصادی در سراسر جهان انجام شده است. کشورهایی که بیت کوین را ممنوع کرده و یا بیش از حد تنظیم کرده اند، از رتبه بندی آزادی اقتصادیکمی بهره مند هستند .براساس شاخص آزادی در سال 2017، 5 کشور زیر از لحاظ اقتصادی آزاد بودند:هنگ کنگ سنگاپور نیوزلند سوئیس استرالیا

kfc کانادا بیت کوین را برای سفارشاتش پذیرفت

kfc کانادا بیت کوین را برای سفارشاتش پذیرفت

Kfc با بازاریابی محدود در زمان، تبلیغات تجاری زنجیره ای مبتنی بر کانادا "Bitcoin Bucket" را با تقریبا 20 دلار کانادا بسته به نرخ ارز با بیتکوین نشان می دهد . به این ترتیب نمیتوانید به طور حضوری به محل KFC در کانادا بروید و با رمزگشایی با ثبت نقدی پرداخت کنید.

نظریه یکی از اقتصاد دانان بانک مرکزی راجع به ارزهای دیجیتال

نظریه یکی از اقتصاد دانان بانک مرکزی راجع به ارزهای دیجیتال

مرتضی ایمانی راد در کانال تلگرام موسسه مطالعات اقتصادی بامداد نوشت:امیدوارم بانک مرکزی با رسمیت دادن به این ارزها در کشور، گامی اساسی در اتصال بازار ایران به بازار ارزهای دیجیتال در جهان بردارد.یکی از پدیده های دوست داشتنی سال ۲۰۱۷ اوج و در نتیجه همه گیر شدن ارزهای دیجیتال یا رمز پایه cryptocurrency بود. یکباره همه به سمت این ارزها هجوم بردند و رهبر آنها ، یعنی بیت کوین، به نزدیک بیست هزار دلار برای هر بیت کوین رسید.

مشاور پوتین می گوید

مشاور پوتین می گوید

مشاور پوتین می گوید "CryptoRuble"   (ارز روبل) تحریم ها را محکوم می کند سرگئی گلایوف، مشاور اقتصادی رئیس جمهور پوتین، در نشست اخیر دولت، گفت که "CryptoRuble" می تواند به کاهش فشار تحریم های غرب کمک کند The Financial Times روز دوشنبه گزارش داد با این حال هنوز موضع یکپارچه رسمی از دولت روسیه در مورد صدور ارز دولتی دیجیتال وجود ندارد.

وبلاگ خبری پارس بیت
وبلاگ خبری پارس بیت به منظور درج و پوشش خبری حوزه بلاکچین و رمزارز با فاکتورهایی نظیر اخبار موثق و تحلیل های کارشناسی شده در پایان هر خبر به منظور درک بهتر اخبار و انتقال پیام های مهم به مخاطب این حوزه می باشد. تمیز دادن اطلاعات درست از غلط و پوشش اخبار موثق این حوزه از اولویت های وبلاگ خبری پارس بیت می باشد. همچنین طبقه بندی خبرها و آموزش ها و قرار دادن مقالات آموزشی مرجع از مزایای وبلاگ خبری پارس بیت است.
اطلاعات بیش‌تر