021-28423345
پشتیبانی 24 ساعته تلگرام : parsbit_sales

خرید و فروش ارزهای دیجیتال

مجموعه پارس بیت به چند طریق ممکن در جهت تامین و تولید رمز ارز حرکت می­کند.

وبسایت پارس بیت

در این بخش هدف اصلی ما به صورت کلی برقراری امنیت در پرداخت و تامین رمز ارزها می­باشد. وبسایت مجموعه پارس بیت در اختیار علاقه­ مندان و سرمایه­ گذارانی هست که تمایل به سرمایه­ گذاری در حوزه رمزارز دارند. این فرایند به صورت کاملا کارشناسی شده در مجموعه پارس بیت انجام می­گیرد. چیزی بالغ بر 2000 توکن و رمز ارز مختلف در جهان و در کمتر از 3 سال تولید شده است که تمامی این رمز ارزها قابلیت سرمایه­ گذاری ندارند و این موضوع می­بایست توسط کارشناسان این حوزه مورد بررسی دقیق و علمی قرار گیرد و به کاربران رمز ارزها ارائه شود تا از ضررهای احتمالی و از دست رفتن سرمایه کاربران در پروژه­ های کلاهبرداری جلوگیری بعمل آید و سرمایه ­ها به سمت رمزارزهای آینده ­دار و سود ده سرازیر شود.

هویت علمی رمزارزها را مورد بررسی قرار می­دهیم، تیم­ های توسعه­ دهنده هر یک و اهدافی که برای آینده مطرح کرده ­اند را بررسی می­کنیم و مقایسه­ ای از هر رمز ارز و کاربرد آن صورت می­دهیم. بنابراین با کارشناسی که بر روی رمز­ارزها صورت می­گیرد، به عبارتی مناسب­ترین آنها و قابل اطمینان­ترین از نظر علمی و تیم توسعه ­دهنده هر رمز ارز ، در اختیار کاربران پارس بیت قرار داده می­شود.

قابل ذکر است که پارس بیت در گام اولیه تامین و تولید رمز ارزها قرار گرفته است و در واقع اکسچنج رمز ارز محسوب نمی­شود.

این کار توسط احراز هویت کاربران ما صورت می­گیرد که در واقع با علم به تامین رمز ارز از نهادی مشخص این کار را انجام می­دهند.

مراحل ثبت درخواست تا زمان دریافت رمز ارز در پارس بیت در تصویر زیر نمایان است.

به صورت تخصصی وارد این حوزه شده ­ایم و کاربر را به صورت کاربردی مشاوره خرید یا فروش می­دهیم.

خرید و فروش سازمان­ها، نهادهای دولتی و خصوصی، بازرگانان

یکی از دغدغه ­های حال حاضر کشور و بخصوص سازمان­ها، تامین رمز ارزها در اسکیل وسیع­تر و به تعداد بیشتر هست که معمولا مورد درخواست از جانب سرمایه­ گذاران کلان می­باشد. در همین خصوص مجموعه پارس بیت به پشتوانه سابقه فعالیت و خدمات خود در این سال­ها و بنا به تیم متخصص در این حوزه و نام آشنا با اهالی بلاکچین و رمز ارز، به جهت ارتباط با ماینرهای داخل کشور (استخراج کنندگان و دارندگان تجهیزات ماینینگ در حومه تهران، شیراز، اصفهان و کرمانشاه) و خارج از کشور(دارندگان فارم اتریوم و مونرو در کانادا، آمریکا، ترکیه، روسیه و چین) توانایی تامین مارکت در حجم بالاتر را دارا می­باشد. به همین منظور قراردادهایی در راستای تامین رمز ارز نهادهای دولتی و خصوصی و سایر مجموعه ­ها بسته می­شود، تا طبق خواسته نهادها و تعهد شفاف مجموعه پارس بیت، این امر صورت پذیرد.