اهمیت درک ساختار و مفاهیم نحوه استفاده از فناوری بلاکچین و رمز ارزها، نیاز به بیان قوی و تخصصی از جانب فردی حرفه­ ای و با تجربه در این حوزه دارد. به واسطه حضور متخصصان این حوزه و پیشینه درک بلاکچین و رمز ارز از ابتدای تولید تاکنون، ارزش استفاده از این ساختار را به نحوی که قابل درک و لمس از جانب نهادهای دولتی یا خصوصی شود بیان می­کنیم و بلاکچین را آنطور که در نهاد شما قابل توصیف است بررسی نموده و مشاوره­ های تخصصی را در این خصوص ارائه می­دهیم.

بلاکچین و کاربرد آن را سعی می­کنیم به بهترین و بهینه ­ترین شکل ممکن در هر نهادی شرح دهیم. معتقیم که بلاکچین در هر سازمانی تعریف خاص خودش را دارد تا بتواند کاربردی­ ترین هدف را در آن سازمان پیاده­سازی نماید. به همین منظور در خصوص:

 

مشاوره­ های بلاکچینی

طریقه استفاده از رمز ارزها

نحوه نگه­ داری رمز ارزها

درک کارایی بلاکچین در سازمان شما

بیان مشخصی از زیرساخت ­های بلاکچینی و مقایسه با نهاد شما

نحوه ایجاد کیف­ پول­ ها

بررسی امنیت کیف­ پول­ ها و نگه داری رمز ارزها

بیان مقایسه ­ای از پروژه ها و ایده ­های بلاکچینی و رمز ارز

و همچنین مشاوره های تخصصی توسط پژوهشگران ما در انجمن رمزارز ایران و همینطور کارشناسان پارس بیت در زمینه ها زیر صورت میپذیرد:

1- مشاوره تخصصی سرمایه گذاری رمزارز

در عصر جدید با گسترش تبادلات مالی، شیوه جدیدی از دریافت و پرداخت ارز بین مردم دنیا رواج یافته است که میتوانند به راحتی و بدون دردسر خاصی در هر کجای دنیا هستند به تبادلات مرسوم روزانه خود با کمترین کارمزد و بدون واسطه بپردازند. اما خطر گرفتاری در انواع گوناگون رمزارزها با توجه به تنوع بالا و نوع کارکرد هر یک از آنها وجود دارد.

لذا آگاهی از نحوه سرمایه گذاری و تعیین ارزش گذاری روی این مارکت بسیار موضوعی سخت و پیچیده است که نیاز به آگاهی کامل دارد و بعضا از عهده کاربران معمولی و نا آشنا با این حوزه خارج است که بتوانند تشخیص درستی از کاربرد واقعی و به حق سرمایه گذاری بر روی رمزارزها داشته باشند.

 

به همراه تیم مشاوره­ ای پارس بیت، آمادگی خدمت رسانی و توصیف مفاهیم به مراکز و نهادها را داریم.