در مجموعه پارس بیت قادر به برگزاری کارگاه ­های آموزشی جهت گسترش اطلاع­ رسانی­ ها و آشنایی با مفاهیم پایه تا تخصصی فناوری بلاکچین و رمز ارزها هستیم.

معتقدیم که فقر اطلاعاتی شدیدی در جامعه در خصوص این تکنولوژی وجود دارد که اگر به موقع با آن مواجه نشویم، موجب بروز اختلال ­هایی در موارد سودجویانه و کلاهبرداری­ ها در خصوص عدم آگاهی افراد خواهد شد. لذا با برگزاری کارگاه­ های آموزشی، اقدام به تمیز دادن موضوعات بلاکچینی و جلوگیری از گسترش برخی مفاهیم اشتباه در این حوزه شده­ ایم و در سطوح مختلف و در قشرهای مختلف، خدمات آموزشی خود را ارائه خواهیم داد.

مسلما در زمان ظهور و گسترش یک فناوری جدید در دنیا، بحث آموزش جامعه و افزایش سطح آگاهی افراد جامعه نسبت به نحوه استفاده از ساختارها و کاربرد آن در زندگی شخصی و کاری، میتواند بسیار بسطا باشد. از طرفی نکته مهم زمانی است، که پیشرفت زمانی اتفاق خواهد افتاد که این آموزش به درستی صورت گیرد و توسط نهاد معتبر و متخصص پیگیری و انجام شود. لذا اگر اطلاعات در این حوزه به اشتباه در اختیار استفاده کنندگان از این ساختار قرار گیرد، به مراتب صدمات جدی تری به جامعه خواهد زد.

Blockchain DPOS animation by Devenup Health, LLC on Dribbble

مجموعه پارس بیت با توجه به تجربه حضور کارشناسان خود از سال 2014 در این حوزه، وظیفه خود میداند که گام موثر تری را در این راه بردارد و با برگزاری سمینارها و کلاس های آموزشی گسترده بتواند هر فرد را در حوزه کاری خود با این بخش آشنا سازد.