بایگانی نوشته‌ها


ویتالیک بوترین ۶ میلیارد دلار توکن شیبا (SHIB) را سوزاند

ویتالیک بوترین ۶ میلیارد دلار توکن شیبا (SHIB) را سوزاند

ویتالیک بوترین هم بنیانگذار اتریوم ۹۰٪ از توکن‌های شیبا SHIB خود را سوزاند. او قصد دارد ۱۰٪ باقیمانده را نیز به خیریه کمک کند. او در اینباره اعلام کرد:من تصمیم گرفته‌ام که ۹۰٪ از باقیمانده توکن‌های شیبا خود را بسوزانم. ۱۰٪ دیگر آن نیز در بلند مدت  به خیریه‌هایی با ارزش‌هایی مانند خیریه Cryptorelief اهدا خواهم کرد.

ایلان ماسک: دوج کوین در مقابل بیت کوین پیروز می‌شود

ایلان ماسک: دوج کوین در مقابل بیت کوین پیروز می‌شود

ایلان ماسک مدیر عامل شرکت خودروسازی تسلا در توییتر در پاسخ به کاربری اعلام کرد که اگر دوج کوین بتواند چند تغییر اساسی داشته باشد، حتما در برابر بیت کوین پیروز خواهد شد.

پشتیبانی سری Galaxy سامسونگ از کیف پول‌های سخت‌افزاری

شرکت سامسونگ به‌تازگی اعلام کرد که دارندگان سری Galaxy هم‌اکنون قادرند تا دارایی‌های رمز ارز موجود در کیف‌ پول‌های سخت‌افزاری خود را با تلفن‌های هوشمند مدیریت نمایند. هدف از ارائه‌ی این بروزرسانی تسهیل دسترسی کاربران به تراکنش‌ای بلاک‌چین عنوان شده است. به بیان خلاصه، این فرآیند با اتصال و انتقال دارایی‌های دیجیتال موجود در کیف پول‌های سرد به کیف پول بلاک‌چینی سامسونگ صورت می‌گیرد.

آموزش نصب و راه اندازی کیف پول تراست

آموزش نصب و راه اندازی کیف پول تراست

کیف پول تراست والت(trust wallet) یکی از معتبرترین کیف پول های ارزهای دیجیتال است که مخصوص استفاده بر روی گوشی های موبایل است. این کیف پول از معروف ترین کیف پول های نرم افزاری ارزهای دیجیتال است که با استفاده از آن می توانید علاوه بر ذخیره دارایی های دیجیتال خود ، نسبت به دریافت و ارسال رمز ارزهای مختلف با آن نیز اقدام کنید.

رشد بی‌سابقه کارمزد شبکه اتریوم در پی پامپ میم کوین‌ها

رشد بی‌سابقه کارمزد شبکه اتریوم در پی پامپ میم کوین‌ها

هزینه استفاده از شبکه اتریوم به بالاترین میزان خود در تاریخ رسیده است. متخصصان، جنون اخیر میم کوین‌ها (meme coin) را دلیل اصلی افزایش گس شبکه اتریوم می‌دانند.

ایلان ماسک: امکان خرید ماشین تسلا با دوج کوین را فراهم کنیم؟

ایلان ماسک در توییتر، نظرسنجی برگزار کرده و از دنبال‌کنندگان خود پرسیده است که آیا شرکت تسلا باید دوج کوین را به عنوان روش پرداخت برای خرید خودروهای این شرکت بپذیرد یا خیر. پس از این توییت قیمت دوج کوین با افزایش مواجه شد و به ۰.۵۲ دلار رسید.

دوج کوین به ماه می‌رود؛ ارسال محموله فضایی SpaceX با تامین مالی DOGE

شرکت تولیدی و زنجیره تامین ژئومتریک انرژی (Geometric Energy) مستقر در کانادا، محموله‌‌ای که با استفاده از دوج کوین (DOGE) تامین مالی شده است را با اولین راکت شرکت اسپیس‌اکس به ماه، ارسال خواهد کرد.

ریزش قیمت دوج کوین پس از حضور ایلان ماسک در برنامه SNL

ایلان ماسک مدیرعامل شرکت تسلا، میزبان برنامه Saturday Night Live بود. وی که سخنگوی غیررسمی دوج کوین است در این برنامه به گفتن جوک‌هایی درباره این ارز دیجیتال پرداخت. ایلان ماسک نه بازیگر است و نه کمدین، اما فرد جالبی است. اما نکته‌ مهم برای مخاطبان این بود که آیا ایلان ماسک از حضور در این برنامه استفاده می‌کند تا قیمت دوج کوین را افزایش دهد یا خیر.

علیرضا هادی: به استخراج کنندگان خارجی رمزارز یارانه تعلق نمی‌گیرد

علیرضا هادی: به استخراج کنندگان خارجی رمزارز یارانه تعلق نمی‌گیرد

علیرضا هادی مدیرکل دفتر طرح و برنامه وزارت صمت اظهار داشت سرمایه‌گذار خارجی از هیچ‌گونه یارانه داخلی (برای استخراج کنندگان رمزارز) بهره‌مند نمی‌شود.

وبلاگ خبری پارس بیت
وبلاگ خبری پارس بیت به منظور درج و پوشش خبری حوزه بلاکچین و رمزارز با فاکتورهایی نظیر اخبار موثق و  اولین سایت تحلیلی خبری حوزه رمزارز با تحلیل های کارشناسی شده در پایان هر خبر به منظور درک بهتر اخبار و انتقال پیام های مهم به مخاطب این حوزه می باشد. تمیز دادن اطلاعات درست از غلط و پوشش اخبار موثق این حوزه از اولویت های وبلاگ خبری پارس بیت می باشد. همچنین طبقه بندی خبرها و آموزش ها و قرار دادن مقالات آموزشی مرجع از مزایای وبلاگ خبری پارس بیت است.
اطلاعات بیش‌تر